Contact

Contact

T: + 31 (0)10 - 436 60 70
E: info@operadagenrotterdam.nl

Bezoekadres:
Groot Handelsgebouw
Stationsplein 45
Ingang D, 5e verdieping, kantoor 138
3013 AK Rotterdam

Postadres:

Postbus 752
3000 AT Rotterdam



Organisatie

Guy Coolen
artistieke leiding
guy.coolen@operadagenrotterdam.nl

Peter Roepman
zakelijke leiding
peter@operadagenrotterdam.nl

Nico Schaafsma
hoofd externe betrekkingen
nico@operadagenrotterdam.nl

Tobias Kokkelmans
dramaturgie
tobias@operadagenrotterdam.nl

Karen Thijssen
hoofd marketing en communicatie
karen@operadagenrotterdam.nl

Marten de Paepe
online marketing
marten@operadagenrotterdam.nl

Nancy van Oorschot
persvoorlichting
pers@operadagenrotterdam.nl

Lique van Gerven
festivalcoördinatie
lique@operadagenrotterdam.nl

Eric Bal
productie & projectleiding divers
eric@operadagenrotterdam.nl

Irina de Graaf
productie Operadagen Thuis & Stadsprojecten
irina@operadagenrotterdam.nl

Rick Mouwen
productie Operatie Muziektheater
rick@operadagenrotterdam.nl

Kim van Beek
coördinatie Professioneel Programma & European Cultural Parliament
kim@operadagenrotterdam.nl

Lian Meijaard
office management
lian@operadagenrotterdam.nl

Dagmar Veenstra
vrijwilligerscoördinatie
vrijwilligers@operadagenrotterdam.nl

Lydie van Gool & Brenda Dirkse
fondsenwerving
lydie@operadagenrotterdam.nl
brenda@operadagenrotterdam.nl

Tom van de Loo, Odin Heyligen, Ivo Gort
productie & locatiemanagement



Bestuur

Carel van Lynden - voorzitter (AKD advocaten & notarissen)
Ellen Walraven (Rotterdamse Schouwburg)
Gabriël Oostvogel (de Doelen)
Marc van Kaam (Luxor Theater)