Contact

Contact

Operadagen Rotterdam
Postbus 752
3000 AT Rotterdam
+ 31 (0)10 - 436 60 70
info@operadagenrotterdam.nl



Organisation

Guy Coolen
artistic director
guy.coolen@operadagenrotterdam.nl

Winfred Voordendag
business director
winfred@operadagenrotterdam.nl

Peter Roepman
production coordinator
peter@operadagenrotterdam.nl

Tobias Kokkelmans
dramaturge
tobias@operadagenrotterdam.nl

Karen Thijssen
coordinator communications
karen@operadagenrotterdam.nl

Marten de Paepe
online marketing
marten@operadagenrotterdam.nl

Linde Meijer
marketing and communication
linde@operadagenrotterdam.nl

Nancy van Oorschot
press officer
pers@operadagenrotterdam.nl

Irina de Graaf
production Operadagen Thuis & City projects
irina@operadagenrotterdam.nl

Rick Mouwen
production Operatie Muziektheater
rick@operadagenrotterdam.nl

Kim van Beek
coordinator Professionals Programme & European Cultural Parliament
kim@operadagenrotterdam.nl

Lian Meijaard
office management
lian@operadagenrotterdam.nl

Lique van Gerven
production & technical coordinator
lique@operadagenrotterdam.nl

Lydie van Gool & Brenda Dirkse
fundraising
lydie@operadagenrotterdam.nl
brenda@operadagenrotterdam.nl

Eric Bal, Tom van de Loo, Odin Heyligen, Ivo Gort
production & location management



Board

Carel van Lynden (chair)
Ellen Walraven (Rotterdamse Schouwburg)
Gabriƫl Oostvogel (de Doelen)
Marc van Kaam (Luxor Theater)