Talks

Tijd voor toelichting en verdieping. Ontmoet de mensen achter de voorstellingen en verrijk je kijkervaring met exclusieve achtergrondinformatie.
Scroll naar beneden voor meer info.

Highlight

Kies voor één van onze highlights. Gegarandeerd een bijzondere ervaring!

Locatie

Operadagen Rotterdam gebruikt haar stad als podium én decor. Veel voorstellingen zijn op onalledaagse en onontdekte locaties in de stad: pleinen, woonkamers, kerken, een oude wasserij, winkels, bovenop de Bijenkorf en zelfs een fitnesscentrum.

Language no problem

Text isn't necessary for the correct perception of the performance. When there's text, it's English spoken or surtitled.

Team

Guy Coolen
artistiek directeur
guy.coolen@operadagenrotterdam.nl

Hans Blik
zakelijk directeur
hans@operadagenrotterdam.nl

Lique van Gerven
festivalproductie en technische coördinatie
lique@operadagenrotterdam.nl

Tobias Kokkelmans
festivaldramaturgie en artistiek beleid
tobias@operadagenrotterdam.nl

Lian Meijaard
office management
lian@operadagenrotterdam.nl

Ingrid Adriaanse
marketing & communicatie
ingrid@operadagenrotterdam.nl

Marten de Paepe
marketing & communicatie
marten@operadagenrotterdam.nl

Chabelle van der Pauw
marketing & communicatie
chabelle@operadagenrotterdam.nl

Brigitte Dompig
kaartverkoop
tickets@operadagenrotterdam.nl

Simone van Hulst
contextprogramma
simone@operadagenrotterdam.nl

Rick Mouwen
coördinator professionalsprogramma & productieassistent Operadagen Thuis
rick@operadagenrotterdam.nl

Kim van Beek
coördinator Operadagen Thuis & hospitality professionalsprogramma 
kim@operadagenrotterdam.nl

Angeliek Vermonden en Lara Arnoldus
vrijwilligerscoördinatie
vrijwilligers@operadagenrotterdam.nl

B&D Funding
fondsenwerving

Yoka van Zuijlen, Egbert Davids
productie en locatiemanagement

Reinier Weers, Rajiv Bhagwanbali
projectleiding Orfeo & Majnun 2019

Met dank aan: Nico Schaafsma

Bestuur

Carel van Lynden (Ten Holter Noordam advocaten)
Ellen Walraven (Rotterdamse Schouwburg)
Marc van Kaam (Luxor Theater)
René Bouwmeester