Talks

Tijd voor toelichting en verdieping. Ontmoet de mensen achter de voorstellingen en verrijk je kijkervaring met exclusieve achtergrondinformatie.
Scroll naar beneden voor meer info.

Highlight

Kies voor één van onze highlights. Gegarandeerd een bijzondere ervaring!

Locatie

Operadagen Rotterdam gebruikt haar stad als podium én decor. Veel voorstellingen zijn op onalledaagse en onontdekte locaties in de stad: pleinen, woonkamers, kerken, een oude wasserij, winkels, bovenop de Bijenkorf en zelfs een fitnesscentrum.

Language no problem

Text isn't necessary for the correct perception of the performance. When there's text, it's English spoken or surtitled.

Rolstoeltoegankelijk

Deze voorstelling is rolstoeltoegankelijk.

Boventiteling aanwezig

Deze voorstelling is voorzien van boventiteling.

CONTEXT

Team

Guy Coolen
artistiek directeur
guy.coolen@operadagenrotterdam.nl

Hans Blik
zakelijk directeur
hans@operadagenrotterdam.nl

Lique van Gerven
festivalproductie en technische coördinatie
lique@operadagenrotterdam.nl

Tobias Kokkelmans
festivaldramaturgie en artistiek beleid
tobias@operadagenrotterdam.nl

Rajiv Bhagwanbali
artistiek coördinator Home Sweet Home 2020
rajiv@operadagenrotterdam.nl

Simone van Hulst
context- en professionalsprogramma
simone@operadagenrotterdam.nl

Joeri van Spijk
context- en professionalsprogramma
joeri@operadagenrotterdam.nl

Lian Meijaard
office management
lian@operadagenrotterdam.nl

Matthijs van Burg
hoofd marketing & communicatie
matthijs@operadagenrotterdam.nl

Marten de Paepe
marketing & communicatie
marten@operadagenrotterdam.nl

Chabelle van der Pauw
marketing & communicatie
chabelle@operadagenrotterdam.nl

Brigitte Dompig
kaartverkoop
tickets@operadagenrotterdam.nl

Angeliek Vermonden en Lara Arnoldus
vrijwilligerscoördinatie
vrijwilligers@operadagenrotterdam.nl

B&D Funding
fondsenwerving

Yoka van Zuijlen, Egbert Davids
productie en locatiemanagement

 

Bestuur

Carel van Lynden (Ten Holter Noordam advocaten) – voorzitter –
René Bouwmeester (Strategiepraktijk) – penningmeester –
Nathaly Boelhouwer (Strukton Worksphere)
Marc van Kaam (Luxor Theater)
Walter Ligthart (Theater Rotterdam)