Talks

Tijd voor toelichting en verdieping. Ontmoet de mensen achter de voorstellingen en verrijk je kijkervaring met exclusieve achtergrondinformatie.
Scroll naar beneden voor meer info.

Highlight

Kies voor één van onze highlights. Gegarandeerd een bijzondere ervaring!

Locatie

Operadagen Rotterdam gebruikt haar stad als podium én decor. Veel voorstellingen zijn op onalledaagse en onontdekte locaties in de stad: pleinen, woonkamers, kerken, een oude wasserij, winkels, bovenop de Bijenkorf en zelfs een fitnesscentrum.

Language no problem

Team

Guy Coolen
artistieke leiding
guy.coolen@operadagenrotterdam.nl

Hans Blik
zakelijk directeur
hans@operadagenrotterdam.nl

Nico Schaafsma
hoofd externe betrekkingen
nico@operadagenrotterdam.nl

Tobias Kokkelmans
dramaturgie
tobias@operadagenrotterdam.nl

Karen Thijssen
hoofd marketing en communicatie
karen@operadagenrotterdam.nl

Lian Meijaard
office management
lian@operadagenrotterdam.nl

Marten de Paepe
online marketing
marten@operadagenrotterdam.nl

Chabelle van der Pauw
marketing en communicatie
chabelle@operadagenrotterdam.nl

Nancy van Oorschot
persvoorlichting
pers@operadagenrotterdam.nl

Lique van Gerven
festivalcoördinatie
lique@operadagenrotterdam.nl

Irina de Graaf
productie Operadagen Thuis & Stadsprojecten
irina@operadagenrotterdam.nl

Rick Mouwen
productie professionalsprogramma
rick@operadagenrotterdam.nl

Kim van Beek
hospitality professionalsprogramma 
kim@operadagenrotterdam.nl

Dagmar Veenstra
vrijwilligerscoördinatie
vrijwilligers@operadagenrotterdam.nl

Lydie van Gool
fondsenwerving
lydie@operadagenrotterdam.nl

Brigitte Dompig
kaartverkoop
kaartverkoop@operadagenrotterdam.nl

 

Bestuur

Carel van Lynden (AKD advocaten & notarissen)
Ellen Walraven (Rotterdamse Schouwburg)
Gabriël Oostvogel (de Doelen)
Marc van Kaam (Luxor Theater)